Dov Maisel

Israelife – United Hatzalah Vyriausias vadovaujantis pareigūnas, Tarptautinių santykių direktorius.
Jungtinių operacijų vadovas su didele skubios medicinos pagalbos valdymo patirtimi. EMS (Emergency medical services) vadovo kvalifikacija (nacionalinis lygmuo), tarptautine patirtis greitosios medicinos pagalbos teikimo srityje, plati patirtis pirmosios medicinos pagalbos teikimo srityse, medicinos mokymų valdymas, tiesioginė patirtis pirmos pagalbos teikimo masinių, įvairių nelaimių, katastrofų ir toksikologinio terorizmo metu.
Projektų vadovas – įvairių medicinos pagalbos programų ir procedūrų kūrėjas daugiausiai orientuotų į nelaimių vietos (ligoninių) katastrofos metu valdymą.
Vyresnysis paramedikas – civilinės ir karo tarnybų paramedikas (IDF), paieškos ir gelbėjimo darbų gydytojas veteranas, tarptautinė patirtis paieškos ir gelbėjimo tarnyboje ir evakuacijos srityse, intensyvios terapijos skyriaus paramedikas ir nacionalines EMS (Emergency medical services) organizacijos pirmos pagalbos skyriaus mokymo diviziono direktorius.
Antrepreneris ir išradėjas – medicininių prietaisų gamybos įmonės savininkas, kuri specializuojasi kvėpavimo takų taktinio valdymo sprendimuose. Patyręs operacijų valdymo specialistas ir verslo vystymo direktorius daugelyje medicininių prietaisų gamybos įmonių.
Kuopos vadas Izraelio gynybos pajėgose (rezerve) – paramedikas, specializacija masinėse katastrofose, gelbėjime ir gydyme civilių, karių ir masinio naikinimo ginklų panaudojimo srityse.
Buvęs tarptautinių operacijų vadas – ZAKA tarptautinė paieška ir gelbėjimas, savanoris Jungtinių Tautų pripažintos nevyriausybinės paieškos ir gelbėjimo organizacijos orientuotos į žmonių ir gamtos sukeltų katastrofų pagalba visame pasaulyje.
Ekspertas ir konsultavimo sritys – katastrofų valdymas ir pasirengimas joms, TCCC (Tactical Combat Casualty Care), TEMS (Tactical Emergency Medical Support), MCI (Mass Casualty Incident), toksikologinis terorizmas, masinio naikinimo ginklai, ligoninės, EMS (Emergency Medical Services) ir visuomenės apmokymas, medicinos valdymas, tarptautinė paieška ir gelbėjimas, tarptautinių medicinos ryšių palaikymas.

Algimantas Astrauskas

Algimantas Astrauskas yra UAB „Pirmas žingsnis“ savininkas ir direktorius. Taip pat VšĮ „A. Astrausko ortopedijos amato muziejus“ steigėjas ir direktorius, VšĮ „Pagrindinis ortopedijos servisas“ steigėjas ir asociacijos „Šviesuva“ steigėjas ir prezidentas. A. Astrauskas yra VšĮ Kauno stovėjimo aikštelės valdybos narys bei Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno skyriaus valdybos narys.
Nuolatinis įvairių profesinių renginių, medikų konferencijų dalyvis ir rėmėjas, organizatorius. Nuosavos ortopedijos priemonių gamybos ir pritaikymo firmos, licencijuotos gydymo įstaigos steigėjas, išplėtojęs jos veiklą iki 100 darbuotojų su padaliniais visoje Lietuvoje.
Lietuvos kineziterapeutų draugijos garbės narys. Tarptautinės ortopedų protezuotojų asociacijos narys, Lietuvos ortopedijos ir medicinos pramonės įmonių asociacijos prezidentas – savo ilgametę ir visapusišką praktiką skleidžiantis ne tik tarp gamybininkų, bet ir aktyviai dalyvaujantis profesinio tobulinimo srityje (ruošiant specialistus) bei santykiuose su valdžios institucijomis.
2004 m. Lietuvos standartizacijos departamento techninių komitetų TK 54 Neįgaliųjų techninės pagalbos priemonės ir TK 64 Ergonomika narys. ”Special Olympics European Fit Feet“ programos savanoris ir aktyvus organizatorius (2005). Rusijos Federacijos Protezuotojų gildijos narys (2005). 2006 m. CEN/TC 293 Neįgaliųjų techninės pagalbos priemonės darbo grupės techninis ekspertas prie Švedijos neįgaliųjų instituto. 2009 m. Aukštaitijos asociacijos „Artritas“ garbės narys.
A. Astrauskas yra pelnęs dvidešimt įvairių apdovanojimų už svarų indėlį vystant visuomenės ir sporto kultūrą, sveikatingumo tradicijas. Nuolat inicijuoja ir vykdo įvairius socialinius projektus, orientuotus į ilgalaikį bendruomenės klestėjimo kūrimą.
Pasižymėjęs sportininkas – 1977m. Kauno regbio jaunių čempionas, 1982 m. – 1984 m. Lietuvos regbio jaunimo čempionas, 1985 m. Lietuvos suaugusiųjų regbio čempionas.