Gruodžio 4 vakarą Kaišiadorių kultūros centre įvyko Tarptautinės savanorystės metų paminėjimo šventė. Svarbiausia renginio dalis – apdovanojimų ceremonija, kurių metu pagerbta net 20 ryškiausių 2025 m. savanorių iš viso Kaišiadorių rajono. Labai smagu, kad tarp laureatų pateko ir Nacionalinės savanoriškos
Tartautinės savanorysyės paminėjimo šventė


