projekto logo

IEŠKOME SAVANORIŲ - REGIONŲ VADOVŲ!

prof savanoriai

 

Savanoriškas noras prisidėti prie kuriamo gėrio, be jokios prievartos, nesitikint gauti jokio materialaus atlygio, yra puiki galimybė tobulėti kiekvienam iš mūsų kaip asmenybei. Tokia savanoriška veikla stiprina pasitikėjimą visuomenėje, prisideda prie pilietiškumo ugdymo. Taip mes kiekvienas galime išreikšti save visuomenėje, surasti savo vietą ir jaustis naudingais, teikiant visapusišką pagalbą ir reikiamas paslaugas bendruomenėse (pirmoji medicininė pagalba, konsultacijos, susijusios su smurtu artimoje aplinkoje ir patyčiomis, savižudybių prevencija, socialinės atskirties mažinimas, ir kt.).

Matome perspektyvą Lietuvoje steigti Nacionalinės savanoriškos gelbėjimo tarnybos „Voluntarius LT“ padalinius, kurių prioritetinis tikslas – organizuoti ir vykdyti profesionalią savanorišką veiklą visuose Lietuvos regionuose, nes nenutrūkstamos pagalbos teikimas ir užtikrinimas mūsų regionų ir  rajonų miesteliuose ir kaimuose, greitai reaguojant į pagalbos signalą visą parą, darbo, poilsio bei švenčių dienomis – tiesiog Lietuvai būtinas. Mes siekiame, kad mūsų partneriais būtų Bendrosios pagalbos centras, Greitosios medicininės pagalbos stotys regionuose, policija, Priešgaisrinės apsaugos departamentas, kariuomenė, kitos valstybinės ir visuomeninės organizacijos.

Ieškome aktyvių, atsakingų, rūpestingų ir pasitikinčių savimi, būsimų regionų vadovų, kurie savanoriškais pagrindais organizuotų ir vykdytų profesionalią savanorišką veiklą savo regionuose.

Jei gyveni ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, jei pagalba žmogui yra tavo prigimtis, tavo pareiga, ir taip išreiški pagarbą didžiausiam turtui – žmogaus gyvybei, drąsiai kreipkis į mus. Visiškai nesvarbi tavo lytis, turima darbo patirtis, tikėjimas. Tik turi būti sulaukęs pilnametystės. Savo motyvacinį laišką ir trumpą gyvenimo aprašymą siųsti adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tapk profesionaliu savanoriu – stipriu ir pasitikinčiu savimi Žmogumi!