projekto logo

Profesionaliems savanoriams – naujos veiklos akcentas

 

Taip jau gyvenime būna – žmogus planuoja vienaip, Dievas sudėlioja kitaip. Visai netikėtai, rugsėjo pabaigoje susitikome su Lietuvos futbolo federacijos atstovais.

Susitikimo tikslas – aptarti profesionalių savanorių dalyvavimo galimybes aptarnaujant įvairias futbolo varžybas. Sutarėme, kad atliksime taip vadinamą “pilotažinį” bandymą – Kaune aptarnausime Lietuvos studentų futbolo pirmenybių keletą rungtynių rugsėjo ir spalio mėnesiais – budėsime jų metu, ir jei reiks, suteiksime pirmąją pagalbą. Jei viskas bus gerai, bandysime plėsti bendradarbiavimą su futbolo federaciją, ir ateityje dalyvauti ir kituose futbolo renginiuose.

Taigi buvo šiek tiek neramu, kadangi tai nauja veikla ir patiems savanoriams. Tačiau, galime džiaugtis – pirmas blynas neprisvilo. Esame dėkingi pirmiausia mūsų savanoriams Birutai, ir ypatingai Sigitui, kurie aktyviai įsitraukė į studentų futbolo varžybų aptarnavimą. Atskirai norime padėkoti Lietuvos paramedikų asociacijai (vadovas R. Malašauskas), už supratimą ir operatyvią pagalbą. Ačiū visiems!